سرویس آسانسور فاز صفر پرند

سرویس آسانسور فاز صفر پرند

محدوده خدمات دهی شرکت آسانسور اوج نگر آریا – سرویس آسانسور فاز صفر پرند:

یکی دیگر از مناطقی که شرکت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور اوج نگر آریا در تهران بزرگ خدمات دهی انجام می دهد محدوده فاز صفر پرند تا فاز چهار پرند می باشد.

سرویس آسانسور ماهیانه یکی از مهترین مسائلی است که باید در هنگام بهره برداری به آن توجه شود.

هرچه آسانسور تعداد توقف بیشتر و دارای سرعت بالاتر باشد اهمیت این موضوع بالاتر می رود زیرا در آسانسور دارای موتور گیرلس با سرعت حرکت کابین در طول چاله تا 2.73 متر بر ثانیه و بالاتر باید موارد بسیار مهمی که در چک لیست سرویس نگهداری تنظیم شده است مورد بازرسی قرار گیرد.

برای مثال فرض بفرمایید فلکه هرزگرد یک آسانسور با سرعت حرکت کابین 2.5 متر بر ثانیه به هر دلیلی دچار خوردگی شده باشد و این خوردگی یال اسبی یا دندانه ای به علت نبود سرویس کار مجرب دیده نشده باشد.این موضوع می تواند موجب بوجود آمدن یک حادثه جبران ناپذیر شود و علاوه بر تحمیل موارد مالی جان افراد استفاده کننده را هم تهدید کند.شاید افراد تن درست و بالغ در حوادث آسانسور دچار آسیب نشوند ولی بانوان باردار و یا افراد مسن کاملا مستعد آسیب جسمی شدید می باشند.

سرویس آسانسور فاز صفر پرند

هر مجموعه دارای آپارتمان برای استفاده از بیمه آسانسور نیازمند قرارداد سرویس نگهداری آسانسور می باشد.خوشبختانه در محدوده پرند مشتریان محترم می توانند تنها با یک تماس از سرویس آسانسور فاز صفر پرند بهره مند شوند.

روال کار به این صورت می باشد که :

  1. تماس مشتری محترم جهت تهیه پیش فاکتور 
  2. تعیین وقت کارشناسی جهت برآورد ایرادات و یا مشکلات احتمالی آسانسور -در این مرحله اگر سیستم های ایمنی آسانسور نصب باشند و آسانسور از نظر ایمنی مشکل جدی نداشته باشد وارد مرحله عقد قرارداد می شویم در غیر این صورت باید اول مشکلات آسانسور مورد نظر رفع گردد.
  3. عقد قرارداد سرویس نگهداری و تعیین سرویس کار آسانسور فاز صفر پرند

پس از این سه مرحله سرویس آسانسور مشتریان محترم شروع می شود و علاوه بر سرویس آسانسور بصورت ماهیانه در صورتی که آسانسور شما در طول ماه دچار مشکل شده باشد تمامی مشکلات توسط ما رفع می شود.

پرسنل سرویس آسانسور فاز صفر پرند شرکت آسانسور اوج نگر آریا از با تجربه ترین افراد هستند .

تمامی همکاران ما تحصیلات مرتبط با آسانسور دارند و همگی سابقه درخشانی در این حوزه دارا می باشند.ما به شما جهت سرویس آسانسور پرند اطمینان خاطر می دهیم .

سرویس انواع آسانسور پک ،ترکیبی ،سرعت بالا ،برند و یا قدیمی دارای تابلوهای رله ای از گوشه ای از دامنه کاری ما می باشد.

گاهی در هنگام سرویس نگهداری آسانسورهای بروز نیازمند راه اندازی مجدد می باشیم که پرسنل شرکت اوج نگر آریا بدلیل تجربه بسیار در این زمینه بدون نیاز به همکاران تابلو ساز می توانند در سریعترین زمان ممکن مشکل را حل کنند.

مشتریان محترم سرویس آسانسور – نصب آسانسور و یا اطلاع از قیمت آسانسور خانگی فاز صفر پرند می توانند همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب با شماره ذکر شده در سایت تماس بگیرند.

5/5 - (87 امتیاز)

2 دیدگاه

    • سلام
      برای نصب آسانسور outdoor شما باید قوانین شهرداری در خصوص نصب وسیله مکانیکی در ساختمان ،امنیت استفاده کنندگان و … را رعایت فرمایید.برای اطلاعات بیشتر با شرکت آسانسور اوج نگر آریا تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *